facebook
KAPIDA ÖDEME | KREDİ KARTIYLA ÖDEME

0

İade ve Geri Ödeme Politikası

1. Alıcı kargo bilgilerini eksiksiz ve doğru vermekle yükümlüdür.

2. Alıcının hatalı olarak verdiği bilgiler nedeniyle kargonun iadesinden firmamız sorumlu tutulamaz.

3. Alıcı kargo paketine yazılması için telefon numarasını ve alıcının ismini vermelidir

4. Paket ve ürün zarar görmüş ise mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturularak ürünün teslim alınmaması gerekmekte ve firmamızla iletişim kurulması gerekmektedir. Tutanak tutturulmadan alınmış hasarlı ürünler firmamızca ve kargo firmasında sağlam ulaştığı kabul edilmektedir. Firmamız müşterimiz tarafından kargo bilgilerini talep edildiğinde vermekle yükümlüdür. Müşteri kargo firmasının bulunmaması durumunda hizmet veren kargo ile ürünü isteme hakkına sahiptir.

5. Kargonun alıcıya ulaşamaması durumunda bıraktığı 3. şahıslar firmamız bilgisi dışında olacağından bu durumdan firmamız sorumlu tutulamaz.

6. Kargonun alıcıya ulaşamaması, teslim yerinde bulamaması gibi konulardan firmamız sorunluluğunda değildir.

7. Kargoda yaşanabilecek gecikmeler firmamız sorumluluğunda değildir.

8. Teslimat yapılacak yerde kargo şubesinin bulunmaması nedeniyle alıcının merkezi kargo şubesine çağrılması firmamız sorumluluğunda değildir. Kargolar köylere ve bazı ilçelere taşıma yapmamaktadır.

9. Ürünün zamanında ulaşmaması durumunda iletişim numaralarımızda bize ulaşılarak paketin takibi yapılabilmektedir.

10. Yurtdışı gönderilerde ise fiyat bilgilerinin yanında süreler yazmaktadır. Yurtdışı gönderilerde bazen olumsuz hava koşulları, son yıllarda sık yaşanan yanardağ patlamaları, gümrük kontrolleri kargonun ulaşma süresini uzatmaktadır. Bunu önceden dikkate alınız.

11. Türkiye sınırlarından çıkan kargonun gümrük işlemleri tarafımızca yapılmasına rağmen bazen ulaşan ülke gümrüğünde incelemeye tabi tutularak vergi çıkartılabilir. Bu durumda

12. Siparişlerinizi kargoda yaşanabilecek gecikmeleri göz önüne alarak veriniz.

13. Siparişlerinizi mağazamızdan verebilirsiniz. Mağazamızdan yada online verdiğiniz siparişleri mağazamıza ulaşarak teslim alabilirsiniz.
İADE ŞARTLARI VE İADE TALEP FORMU

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?

Ürünümü iade etmek istiyorum, ne yapabilirim?


        - İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

        - Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

        - ÖNEMLİ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İADE YA DA SİPARİŞİNİZİN TEDARİK EDİLEMEMESİ DURUMUNDA BANKALARIN İADE PROSEDÜRLERİ DEVREYE GİRMEKTEDİR. ÖDEMİŞ OLDUGUNUZ ÜCRET 1-10 İŞ GÜNÜ ARASINDA HESABINIZA GERİ İADE EDİLEBİLMEKTEDİR.


bysilabacak.com' da satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. bysilabacak.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. bysilabacak.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir. İade İşlemlerinde geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli" ödemezsiniz.


Ambalajı açılmamış tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İade veya değişim talebinizi neden belirterek Bize Ulaşın sayfamızdan e-posta gönderebilir veya 0546 288 15 02  numaralı telefonumuzu arayarak bize bildirebilirsiniz. İade veya değişim yapılacak ürünün faturası, kutusu ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. Ürünü adresimize kargo firması ile gönderirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Ürünün orijinal kutusu zarar görmeden ve faturası elimize ulaştığından itibaren beş (5) iş günü içinde iade işlemi kredi kartınıza veya hesabınıza havale yapılacaktır.Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için her gün 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0546 288 15 02 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure ile güvenli alışveriş.

İNDİRİM FIRSATLARI

İndirim fırsatlarını kaçırmayın

ÜCRETSİZ KARGO

₺900 ve üzeri alışverişlerde